MŮJ SEDMI DENNÍ POBYT VE TMĚ

Několik z vás, kdo jste mě sledovali, že absolvuji sedmi denní pobyt ve tmě mě požádalo, abych krátce sdílel mé zážitky.

Předně chci upozornit, že zážitky a prožitky se liší člověk od člověka. Někdo má intenzivnější jedno vnímání, druhý jiné.

V zásadě jsou hodně podobné tři etapy během pobytu. První je uvolnění a trochu i obava co přijde společně s celkovou regenerací organismu (hodně spíme, odpočíváme). Další dny se začne ozývat Ego, které cítí že nemá proti komu bojovat. Nyní jsem měl trochu jiné odpoutání Ega než minule. Pod pojmem Ego myslím souhrn negativních emocí a myšlenek.

Když Ego odezní, přichází další krok a to je sebepoznání- hovory s podvědomím. Velmi zajímavá etapa terapie, kde dostáváme odpovědi na různé doposud neřešené otázky, problémy. Odpovědi nám přicházejí z našeho podvědomí, nebo z našeho Vyššího Já. Ukazuje nám další cestu, kam jít a vize našeho dalšího konání.

Další etapa, ta je většinou od čtvrtého dne a více, je objevování prvních světel v místnosti. Je to pocit jakoby jste stáli a za vámi bylo otevřené okno se světlem. Dále se dostavují na zdech a stropě různé obrazce, mozaiky, kaleidoskop atd. Toto bývá pátý až šestý den. Poslední den se doupravují věci, které nebyli během pobytu zcela dořešeny nebo byly nejasné.

Velice zajímavé je ukončení terapie a pozvolný výstup na „naše pozemské“ světlo. Většinou proto je volen výstup z chatky při východu slunce, aby si oči lépe zvykaly po dnech abstinence. Ještě několik dní vidíme vše jasněni, detailněji a barevněji. Také zvuk přírody je intenzivnější.

Většina lidí má z tmy strach a proto volí tří denní terapii. Z těchto lidí se podle statistik 90% vrátí a chce sedmi dní. Většina lidí, co prožila sedmi denní pobyt si tuto terapii po nějaké časovém úseku opakují – stále je co řešit.

Nebojte se tmy. Tma je krásně barevná, pravdivá a nudit se opravdu nebudete!!!!!!