Kurz malby olejovými barvami

KURZ MALBY OLEJOVÝMI BARVAMI

 

Kdy: přihlášení zde na rezervačním mailu.   Počet míst je omezen na 6 osob
Čas:

Jedná se o 2,5 hodinové kurzy, každý týden jeden. Vždy v úterý od 16.00- 18.30 hodin

Parkování OHRAZENICE 131, parkování před budovou.
Příspěvek:

 Za 2,5 hodin- jedna lekce: 250 Kč. Plátno koupíte jednorázově i s barvami 100 Kč, případně dle velikosti.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ OLEJOMALBY: 

1. Na kurz je potřeba se závazně přihlásit, tj. rozmyslet se, zda opravdu budu moci přijít. Na jeden obraz je potřeba 3-5 dnů kurzů. Doporučuji si objednat 3 kurzy a podle potřeby doplnit. Vše je velmi individuální, odvíjí se od velikosti a pracnosti obrazu, také zda jste začátečník a jaké máte tempo tvorby.

2. Vždy budou na stránkách vypsané dny, kdy se kurz uskuteční, bude to vždy v úterý od 16.00- 18.30 hodin. Vypíšete mi datumy, kdy přijdete.

3. Zaplatíte poplatek. Buď hotově nebo na účet. Platba bude 250,-Kč, a musí proběhnout 7 dní před datumem kurzu. (Můžete zaplatit na kurzu na příště). Jinak je přihlášení neplatné. Plátno, podle potřeby a velikosti si zaplatíte jednorázově na kurzu.

4. Při neúčasti poplatek propadá. Omlouvám jen závažné důvody, tj. nemoc a pod.

5. Kurzy se uskuteční při účasti 4- 6 osob, vždy dám včas vědět přihlášeným zda kurz bude, či je neobsazen. Nejpozději do pátku předchozího týdne konání kurzu. 

 

Malba olejovými barvami má trochu jiné zákonitosti, než malba akrylovými barvami, ale při jejich zvládnutí budete překvapeni výsledkem. Není třeba se obávat složitosti techniky, povedu vás krok za krokem a na výsledek se můžete podívat ve fotogalerii, protože kurzy úspěšně probíhají a všichni jsou vždy nadšeni výsledkem.

Lze malovat i akrylovými barvami, vyzkoušíte si a uvidíte, co vám vyhovuje.

Počítejte na namalování jednoho obrazu budete potřebovat 3- 5 lekcí, podle složitosti obrazu a podle rychlosti vaší tvorby. Není třeba však spěchat tvorbu si jdete užít.

Někteří účastníci se na kurz vracejí, vždy si prohloubí své dosavadní znalosti, nebo zkouší malovat něco úplně jiného. Věřím, že i vás kurz nadchne natolik, že se rozhodněte si ho zopakovat.

CENÍK PLÁTEN: Plátna si můžete přinést vlasní, jen je třeba respektovat FORMÁT OBRAZU!

20x20- 60,-

18x24- 60,-

30x30- 90,-

24x30,-90,-

30x40- 100,-

40x40- 110,-

50x70- 180,-