Kamila

Jmenuji se Kamila, narodila jsem se v roce Ohnivého koně, ve znamení Panny.

Miluji manžela, dcery, vnoučata a vlastně miluji všechno a všechny i sebe.

Nebylo tomu tak vždy. Myslela jsem si, že mi život ubližuje a že nestojím za nic. Moje zvídavost a nastavení k objevování mi daly to, že po celý život se zajímám o to, jak žít lépe, šťastněji a zdravěji.

Pomocí metod, se kterým pracuji jsem si pomohla nastavit se tak, že se cítím vyrovnanější a klidnější. Jsem naladěna sama na sebe, své pocity, své potřeby a svůj potenciál. A tak pomáhám odkrývat potenciál každého člověka, který ke mě zavítá. Odpovědi na své otázky známe my sami uvnitř sebe. Moje poradna funguje od roku 2007.

Téměř celý svůj profesionální život se zabývám malbou obrazů a obrázků. Tato činnost mě velmi baví a když přišel nápad otevřít kurzy malování a kreslení věděla jsem, že to je správný krok. Vést kurzy mě velice baví a naplňuje a mám radost z každého nového obrazu mých klientů.

Naše cesty životem nejsou rovné ani jednoznačné. A možná je úplně nejlepší, že nevíme co nás čeká za rohem i když si to velmi přejeme. Tak jsem uvítala, že za jedním rohem na mě a mého manžela Milana čekala společná pracovní cesta životem s tím, že založíme centrum sebepoznání a tvořivosti: Brdské slunce.

Dnes již vím, že my jsme tvůrci a vše co máme pochází od nás a jsem šťastná, že mi bylo dopřáno procházet životem, který mi dává smysl, radost a lásku.

S manželem Milanem velice rádi cestujeme, především po Asii, je to náš velký koníček, podívejte se na naše cestovatelské stránky, je zde hodně fotek a deníky z cest.