KDO ROZHODUJE O NAŠEM OSUDU?

Alternativní medicína má mnoho podob především v dnešní době, kdy se s různými obory jakoby roztrhl pytel.

Dříve byl léčitel a bylinkářka a my jsme věděli, co od nich můžeme očekávat. Ovšem dnes je pro laika nepohybující se v oboru věc zamotaná.

Řeknu vám příběh, jenž se mi stal a jak by to jistě vypadat nemělo. Byla jsem si koupit koření ve stánku na trhu. Muž prodávající koření najednou ukázal plakátek, na němž byla vidět jeho reklama říkajíc, že se zaobírá i jinou činností a tou je věštění lidem v televizi, kteří tam telefonují. V příjemném duchu jsem mu sdělila zmínku, že jsem také z ,,oboru“. On se na mě hned ohradil s připomínkou, že mám zablokovanou jednu z čaker a mám tam přilepenou entitu, tedy ducha. Sdělila jsem mu, že o nemám s tímto problém a zrovna tu čakru, o které mluvil, vím, že mám v pořádku. Nakonec mi nabídl odstranění ducha v krátkém časovém horizontu pět minut a vše za částku 1000,- CZK. Odešla jsem velmi znechucená pryč.

 

Proč o tom píši?

Když se mi to stalo, tak se ve mně zahlodal červíček, i když před tím, jsem se cítila v pohodě, začala jsem se pozorovat, zda neměl pravdu, když věští v televizi.

Musela jsem si uvědomit, toto:

Velmi důležité pro všechny, kdo hledají dobrého léčitele, je mít svůj vlastní rozum. Dobrý léčitel nikdy v klientech nevyvolává STRACH!!! Od takového rychle pryč, i kdyby vám tvrdil, že bez něj nedožijete rána.

Mnoho lidí chodí k věštcům. Myslím si, že někteří jsou ve svém oboru opravdu dobří, i když jsem mimo výše popsanou událost nikdy jejich služby nevyužila, napíši zde proč.

Dnes je mimo oboru klasického Fyzika, nový obor - Kvantová fyzika. Vědci zabývající se tímto oborem, došli k zajímavým výsledkům. Pokud jej používáte v běžném životě, mohou nám ho pomoci změnit. Asi nejdůležitější je jednoduchá věta, která když se použije, vyvolává zázraky.

 

,,POZOROVANÉ SE MĚNÍ POZOROVÁNÍM.“

Nechci se pouštět do vědeckých hypotéz, vše lze najít na webu. Vysvětlím to jednoduše po svém: Když na něco zaměříme svoji pozornost, tak se to chová podle našeho očekávání.

V praktickém životě to znamená, že když půjdu k věštci a on mi řekne, že za měsíc si najdu nového přítele, který bude z okruhu mých přátel, tak svoji pozornost zaměřím tímto směrem. Najednou se víc začnu zajímat o muže ve svém okolí, začnu si všímat výzev, které bych dříve opomíjela a přijímat pozvání, které bych nebrala vážně. Věřím tomu, že do měsíce máte přítele. Nejde zde jen o zaměření, ale věštec vám pomůže uvěřit a pomůže vám se zaměřit určitým směrem.
V případě věštce, kterého jsem potkala já, by se mohlo stát, že si opravdu ve strachu zablokuji onu čakru a pak vyhledám jeho pomoc, protože budu mít pocit, že měl pravdu. Strach je velmi silná energie.
Jít k věštci je podle mého jako číst knihu odzadu. Chci vědět, jak to dopadne. Nevěřím snad sama sobě? Co to zkusit podle kvantové fyziky?

Sednu si v klidu, vezmu si papír, přeložím ho na dvě poloviny. Na jednu stranu si napíši vše, co se mi nelíbí, co chci ve svém životě změnit. Pro začátek je lepší, když popíšete jen jednu stranu svého života, například ono zmiňované partnerství. Jsem sama, nelíbí se mi to…

Na druhou stranu papíru napíši vše, jak by měl můj partner vypadat, jaké by měl mít vlastnosti apod. První papír s tím, co nechci, odtrhněte a vyhoďte a druhý si dejte např. na lednici nebo noční stolek. Nepochybujte, jen čekejte, co se bude dít, je to podobné, jako když přijdete od věštce. Najednou si začnete všímat věcí, které jste opomíjeli, možná bude potřeba něco ve svém životě změnit, něco udělat jinak než doposud, bude to zábava a vždy se dozvíte, co to má být. ŽIVOT JE INTELIGENTNÍ. Jen nepochybujte.

Zbavme se starých věcí, které s tím souvisí, aby mohlo přijít nové! Ano, to proč máme něco jiného, než chceme, souvisí s tím, že máme v sobě nevyřešené záležitosti, které nám odráží náš vnitřní stav, který nechceme vidět. Například odsuzujeme svého otce, jak se choval v našem dětství. Pořád si v sobě neseme odsudek týkající se mužů. Takto si přitáhneme muže, který v nás vyvolá stejné pocity.

Jedna moje klientka, nedávno přijela se svým novým přítelem. Říkala mi, že je přesně takový, jaký si napsala, že by měl být, prý i málo manuálně zručný, jak si napsala, že si měla napsat víc. Ale je pravda, že na sobě dost intenzivně pracovala. Změna musí přijít zevnitř člověka.

Na to na co se zaměříte, to se stane, je však možné, že z nějakého důvodu NOVÉ přichází, ale my to v této podobě nechceme nebo máme pocit, že na to nejsme plně připraveni. Možná, máme být nějakou chvíli sami, abychom se naučily sami sebe vážit bez ohledu na partnera.

Někdy život má pro nás něco lepšího, než jsme si sami vymysleli. Je to podobné, jako, když jsme si chtěli koupit určitou značku auta. Sjezdili jsme snad celou republiku a vždy to byla hrůza. Pak mi napadlo, že bychom neměli být tak konkrétní a najednou jsme měli auto, které nebylo ta značka, ale bylo kvalitní a sloužilo nám velmi dobře.

Protože uznání ŽIVOTA A SEBE SAMA jako největší autority je nejlepší.

Opravdu je dobré si rozmyslet, co chceme, protože další stádium kam směřujeme je:
NIC SI NEPŘEJI, PROTOŽE VÍM, ŽE VŽDY MÁM TO NEJLEPŠÍ CO POTŘEBUJI PRO SVŮJ ŽIVOT.