Osobní konzultace

OSOBNÍ KONZULTACE

Osobní konzultace, je v současné době stále více vyhledávaná terapie. Je potřebná, zejména, kdy klient neví, co dál se svým životem. Potřebuje si ujasnit, kde stojí a kam jde. Potřebuje k sobě kouče v podobě odrazového můstku, je to vždy lehčí než se odrážet sami. Přesnými otázkami se sám klient dostává k rozuzlení svého života. Mnohdy vidím, že klienti přesně ví co dělat se svým životem, jen jejich předchozí nastavení zpochybňuje jejich správné postoje.

Při osobní konzultaci si ujasníte své současné pocity, které tvoří vaši přítomnost. Z pohledu mé praxe dostanete zpětnou vazbu a vždy pochopíte, jestli vaše současné směřování vede i k vašemu cíli. Mnohdy snaha nestačí, je potřeba pochopit některé jasné zákony, které nás vedou na cestu, na které chceme být. Povíme si také jak pracovat s vašimi myšlenkami a jakým způsobem nás ovlivńují a co za nimi stojí. Jak se v sobě lépe vyznat a podporovat sami sebe ve své individuální cestě.

Naučíme se jak vše zpracovávat v přítomnosti, jak poznáme, že jsme v přítomnosti, nejem fyzicky, ale i psychicky. Protože pouze v přítomném okamžitu si tvoříme naši současnost.

Velký důraz je kladen na osobní zodpovědnost za svůj život, ale současně i smíření se s tím jaký jsem člověk. Tím i pochopení sebe sama a následně se naučíne jak k sobě přistupovat s tou správnou sebeláskou a respektem.