Kamila

                                                                                                                              

Jmenuji se Kamila, narodila jsem se v roce Ohnivého koně, ve znamení Panny, ascendent mám ve Štíru.

Miluji manžela, dcery, vnoučata a vlastně miluji všechno a všechny i sebe především.

Nebylo tomu tak vždy. Myslela jsem si, že mi život ubližuje a že nestojím za nic. Moje zvídavost a nastavení k objevování mi daly to, že po celý život se zajímám o to, jak žít lépe,  šťastněji a zdravěji.

Kineziologie One Brain mi dala nejvíce odpovědí na mé otázky. Ne naučnými frázemi, ale tím, že pomáhá odkrývat potenciál každého člověka. Odpovědi na své otázky známe my sami. Tato metoda je přesně pro mne a to že jsem k ní přidala Rodinné konstelace metodu doplnilo o další rozměr. Moje Kineziologická poradna funguje od roku 2007.

Téměř celý svůj profesionální život se zabývám malbou obrazů a obrázků. Tato činnost mně velmi baví a když přišel nápad otevřít kurzy malování a kreslení věděla jsem, že to je správný krok. Vést kurzy mě velice baví a naplňuje a mám radost z každého nového obrazu.

Naše cesty životem nejsou rovné ani jednoznačné. A možná je úplně nejlepší, že nevíme co nás čeká za rohem i když si to velmi přejeme. Tak jsem uvítala, že za jedním rohem na mě a mého manžela Milana čekala společná pracovní cesta životem s tím, že založíme centrum sebepoznání a tvořivosti: Brdské slunce.

Dnes již vím, že my jsme tvůrci a vše co máme pochází od nás a jsem šťastná, že mi bylo dopřáno procházet životem, který mi dává smysl, radost a lásku.

S manželem Milanem velice rádi cestujeme, především po Asii, je to náš velký koníček, podívejte se na naše cestovatelské stránky, je zde hodně fotek a deníky z cest.